Алғыс хат

Ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасы, кафедра меңгерушісі – Даутов Д.Х. және оқытушылар құрамының атынан, СМУ-нің ректоры – Жyнyсов Е.Т., №2 қалалық аурухананың базасындағы кафедраның оқу аудиторияларына жөндеу жұмыстарын ұйымдастырғаны үшін алғысын білдіреді.

Осының арқасында, екінші оқу семестірінде 1, 2, 3-ші курс студенттері жарық және техникамен жабдықталған аудиторияларда оқу барысына кірісті. 2017-ші жылдың қараша айында Жүнісов Е.Т. кафедра базасына ресми танысу сапармен келген болатын, және екі айдан соң университеттің құрылыс бригадасы бірден жөндеу жұмыстарына кірісіп кетті.

Инженер ЭГО Алжанов Е.Т және университеттің құрылыстық-мобильді тобына, өз жұмыстарын кәсіби жауапкершілікпен атқарып, жоғары сапалы қызмет көрсете отырып, жұмыста тілектестік қарым-қатынастары үшін ерекше алғысымызды білдіргіміз келеді.

Ізгі ниетпен, Ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасы

Жарияланды: