Ұлы Абай өнеріне құрмет!

17.02.18 жылы Семей Мемлекеттік Медицина Университеті, Жалпы медицина мамандығының 402 тобы Караганды каласынан келген студенттермен бірге Акушерия және гинекология кафедрасының ассистенты Егежанова Гүлбаршын Мырзахметовнаның кураторлық жетекшілігімен Ұлы Абай Атамыздың шығармашылығы мен өнер дәріптеу мақсатында «Жидебай-Бөрілі» мемлекеттік тарихи мәдени және әдеби мемориялық қорық мұражайына барып қайттық. Абай өмірі мен шығармашылығын және ақындық өнер айналасын, құжаттық жәдігерлерді, «Ұлы Даланың Ұлы ақыны» деректі фильмін тамашаладық. Мұражай директорымен танысып, ұлы ақын композитор, филосов, ағартушы, жазба әдебиетінің негізін қалаушысының біз білмейтін сырлармен таныстық. Абай «Өлең сөздің патшасы» өлеңінде сөз түзелді, тыңдаушы сен де түзел- деп, жұртшылықтан талап етті. Абай бейнесіне енген тұлғамен естелік суретке түстік. Абайдың туған жері-Жидебайдың макетімен таныстық. Осы күннен ұмытылмас әсер алдық.

Куратор Егежанова Г М

Староста  Жумагельдина П.Н.