Қазақстан Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың «Президенттің бес әлеуметтік бастамасы» атты халыққа үндеуін ДДББ деканаты отырысында талқылау

2018 ж. Сәуір айының  9 жұлдызында   ДДББ деканаты қызметкерінің арасында Қазақстан Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың «Президенттің бес әлеуметтік бастамасы» атты халыққа үндеуін талқылады. Аталған талқылауда ДДББ деканы Оразалина А.С. үндеуге толығырақ тоқталып, Елбасының бесәлеуметтік бастамасын атап айтты:

1. Бірінші бастама: «Әрбір отбасына баспана алудың жаңа мүмкіндіктерін беру». Бұл мақсатта «7-20-25» бағдарламасын ұсынды.
  2. Екінші бастама: «Жалақысы төмен жұмысшылардың еңбекақысын көбейту үшін олардың салық жүктемесін азайту».
  3. Үшінші бастама: «Жоғары білім алудың қолжетімділігі мен сапасын арттырып, студент жастардың жатақханадағы жағдайын жақсарту».
  4. Төртінші бастама: «Шағын несие беруді көбейту».
  5. Бесінші бастама: «Елді газбен қамтамасыз етуді жалғастыру».

ДДББ деканы Оразалина А.С. Елбасының бұл үндеуінде «Әрбір отбасына баспана алудың жаңа мүмкіндіктерін беру» және «Жоғары білім алудың қолжетімділігі мен сапасын арттырып, студент жастардың жатақханадағы жағдайын жақсарту» бастамасының орны ерекше екенін атап айтты.

талқылауда белсенділік танытып, Қазақстан Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың үндеуіндегі көрегендігі мен жаңа әлеуметтік бастамасының жастарға тигізер пайдансына сенім білдірді.

Декан ДДО Оразалина А.С.,

ДДББ декан орынбасары  Рымбаева Т.А.

Жарияланды: