Қазақстан Республикасының Президенті Нурсултан Назарбаевтың қазақ халқына  «бес әлеуметтік бастамасы»  атты жолдауы

Қазақстан Республикасының Президенті Нурсултан Назарбаевтың қазақ халқына «бес әлеуметтік бастамасы» атты жолдауы

2018 жылы 10 сәуірде  жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасында Қазақстан Республикасының Президенті Нурсултан Назарбаевтың қазақ халқына  «бес әлеуметтік бастамасы»  атты жолдауы талқыланды.  Осы дәрісте ассистенттер Нуржанова А.Е., Слямханова Н.С. және кафедра меңгерущісі Казымов М.С. басты сұрақтарға жауап берді.

Мемлекет басшысының бес әулеметтік бастамасы қоғамдық модернизацияға бағытталған:

1. «Әрбір отбасына баспана алудың жаңа мүмкіндіктерін  беру»
  2. «Жалақысы төмен жұмысшылардың еңбекақысын көбейту үшіг олардың салық жүктемесін азайту»
  3. «Жоғары білім алудың қолжетімділігі  сапасын арттырып, студент жастардың жатақханадағы жағдайын жақсарту»
  4. «Шағын несие беруді көбейту»
  5. «Елді газбен қамтамасыз етуді жалғастыру»

Талқылауға жалпы медицина мамандығының 523,525.527,535,536,537,538,539,540 топтары қатысты. Екі басты әулеметтік бастамаға назар аударылды  «Жоғары білім алудың қолжетімділігі  сапасын арттырып, студент жастардың жатақханадағы жағдайын жақсарту» және «Әрбір отбасына баспана алудың жаңа мүмкіндіктерін  беру». Кафедра қызметкерлері және студенттер жастардың дамуына мүмкіндіктерімен жаңа заманға сай қадам басуына президентіміз Назарбаев Н. Ә. алғыстарын білдіреді.

Жарияланды: