Студенттік құрлыс жасағының қатарына кіруге ниет білдірген студенттермен жиналыс

12 сәуір 2018 жылы кәсіподақ төрағасы Н.С. Смаилов және ЖІК маманы А.Ш. Кульгимбаева студенттік құрлыс жасағының қатарына кіруге ниет білдірген студенттермен жиналыс өткізді. Жиналыс барысында студенттік құрлыс жасағының қызметімен таныстырып, студенттік құрлыс жасағында қандай жұмыс атқаратындары туралы айтылып өтілді. Сонымен қатар студенттердің пікірлерімен ұсыныстары тыңдалды. Кәсіподақ төрағасы Нурбек Саденұлы кезінде өзі жұмыс жасаған студенттік құрлыс жасақтары туралы және де  әр қайсымыздың патриоттық сезіміміз қазіргі заманның құндылықтарынан басым болу керектігі туралы айтып өтті. Яғни, өз университетіміздің және де еліміздің патриоттары болуға шақырды.

ЖІК маманы А. Кульгимбаева

Жарияланды: