Кітапхана негізінде  жаңа басылымдармен танысу

Кітапхана негізінде жаңа басылымдармен танысу

16. 04. 2018 жылы Семей қ. ММУ-де кітапхана қызметкерлері  профессорлық оқытушылар құрамының пәндер кафедрасы бойынша кітапхана негізінде  жаңа басылымдармен танысу мақсатымен жалпы дәрігерлік тәжірибе  кафедрасына жоспарлы түрде келді.  Қатысқандар: кафедра меңгерушісі Казымов М. С., доцент Курумбаев Р. Р., доцент қызметін атқарушы Темиртасова Ж. О., ассистенттер Шонтасова Т. С., Слямханова Н. С., Нуржанова А. Е., Оспанова А. С. және т.б. Өткізілген шарада пәндер кафедрасындағы әдебиеттерді есептен шығару жайлы талқыланды, қызметкерлер жаңадан түскен басылымдардың оқыту тілімен танысты. Пәндік кітапханашы  қызметкерлерге жалпы дәрігерлік тәжірибе пәндері  бойынша басылым картасын,  жаңадан келген  кітаптар және электрондық басылымдардың презентациясын ұсынды. Кітапхана-ақпараттық ресурс және мәліметтер базасы ретінде  сайттармен қамтамасыз ету туралы  кітапхананың мүмкіндіктері айтылды.

Жарияланды: