Қауіпсіздік сақтау ережелері бойынша нұсқау

21-22.04.2018ж  өткізілетін «Туған жер» кіші бағдарламасы аясында «Семей орманы» мемлекеттік табиғи орман резерваты аумағында жасыл желек отырғызу акциясына орай қауіпсіздік сақтау ережелері бойынша нұсқау өткізілді.

19.04.2018ж №2 дәріс залында сағат 17:00 де ДДББ деканатының декан орынбасарлары Жакупбекова Э.А., Рымбаева Т.А., деканат методисті Бужеева А.С., шетел бөлімі деканатының методисті Уристемова А.К. және жастар ісі бойынша комитет қызметкері Кульгимбаева А.Ш қатысуымен 21-22.04.2018ж Семей қаласының мемлекеттік медицина университетінің ұйымдастыруымен өткізілетін «Рухани жаңғыру» бағдарламасы бойынша «Туған жер» кіші бағдарламасы аясында «Семей орманы» мемлекеттік табиғи орман резерваты аумағында жасыл желек отырғызу акциясына қатысатын университетіміздің 100 студентіне қауіпсіздік сақтау ережелері бойынша ТБ инженері Куликов Дмитрий Геннадьевич нұсқаулық өткізді.

ДДББ декан орынбасары  Рымбаева Т.А.

Жарияланды: