«Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу бойынша шаралар кешенін жүзеге асыру»

Тақырыбы: «Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу бойынша шаралар       кешенін жүзеге асыру»

Өткізілген орны: «Жәмилә» перинатальді орталығы

Жүргізген: 431-топ,жалпы медицина студенті Нурдыбеков.С.А

Жауапты: Перинаталогия кафедрасының ассистенті Алимханова.Э.К

Қатысқандар: ППС каф:  Жаксылыкова .З.К, Алимханова.Э.К Саркучикова.Г.Ж, Егежанова.Г.М, Алимбаева.С.С

401,429,431,434 топ  студенттері

Ұйымда, мекемеде немесе кәсіпорында әділ жұмыстарды қамтамасыз ету үшін сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға бағытталған белгілі бір стандарттар мен процедураларда,атап айтқанда: мекемедегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты әзірлеу және енгізу қажеттігі жайлы; ұйымның қызметкерлерін сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдарды жүзеге асырудың кешенді жоспарын жасауға ынталандыру мақсатында, жемқорлық фактілерін хабарлау тәртібі жайлы және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі түсіндіру шаралары жүргізілді.

Перинаталогия кафедрасының ассистенті:                     Алимханова.Э.К

Кафедра меңгерушісі:                         Манабаева.Г.К