«Шегетін қоспалар. Спайстар. Салдары. Қазақстандағы жағдай»

Кеңес одағынан кейінгі мемлекеттерде бірнеше жыл бұрын спайс деп аталатын шегетін қоспа пайда болды. Бұл заттардың танымалдығы басқа нашақорлық заттармен салыстырғанда колжетімділігі және төмен бағалы болуы.   Жастар арасында спайсты қолданудан көп өлім кездеседі …

2018 жылдың 08 қазанында  эпидемиология және жалпы гигиена кафедрасының доценті  «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 401 топ  студенттарымен бірге   «Шегетін қоспалар. Спайстар. Салдары. Қазақстандағы жағдай» тақырыбына дөнгелек үстел ұйымдастырылды.

Осы шараға эпидемиология және жалпы гигиена кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы және кураторлық топтардың студенттері (302,303, 401 и 402 ҚДС топтары) қатысты. Калелова А. және  Бекболатова М. (401 топ)  тақырып бойынша презентация дайындады. Студенттер мен кафедра оқытушылары   мәселенің медициналық, әлеуметтік және құқықтық аспектілерін талқылады. Дөнгелек үстел қатысушылары спайстын өте қауіпті зат екенін және ағза әсер етуі өлімге әкелетіне ортақ пікір білдірді.

Эпидемиология және жалпы гигиена кафедрасының доценті  Токешева Ш.М.,   оқытушы Бейсенгазина М.Б.

Зав.кафедрой  эпидемиологии и общей гигиены _____________ Кулабухова Н.С.

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір