Химия бойынша «Medical foundation» дайындық бөлімінің жұмысы

Семей қаласының мемлекеттік медициналық 2018 жылдың 1-ші қазанынан бастап «Medical foundation» дайындық бөлімі  өз жұмысын бастады. Оқыту ЖОО-ның оқу аудиторияларында жүргізіледі. Профессор, м.ғ.д. Тапбергенова С.О.  атындағы биохимия және химиялық пәндер кафедрасының оқытушылары – доцент Динжуманова Р.Т. және магистр Елемесова Ж.Г. абитуренттер үшін дайындық курсының оң аспектілерінің ішінен келесі ақпараттарды белгілейді:

• Абитуриент болашақтағы кәсіби дайындыққа қажетті негізгі пәндерден білім алады, сонымен қатар абитурент емтихан тапсырмаларымен бірге тәжірибелік жұмыстармен танысады.
  • Бұл білім ЖОО-на (химия бойынша КТ/ҰБТ) сынақ тапсыруға  жеткілікті және психологиялық артықшылығы болады.

Профессор, м.ғ.д. Тапбергенова С.О.  атындағы биохимия және химиялық пәндер кафедрасының оқытушылары:

доцент  –   Динжуманова Р.Т., магистр – Елемесова Ж.Г.

Жарияланды: