11 қазан күні “Қоғамдық денсаулық және дәлелді медицина” кафедрасында Атабаева А. К. 202 ҚДС кураторлық тобымен Мемлекет басшысының Жолдауын талқылау бойынша дөңгелек үстел өткізілді.

2018 жылғы 5 қазанда Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Назарбаев Қазақстан халқына Жолдауын жолдады. Ел Президентінің жолдауы Қазақстанның одан әрі тұрақты даму саясатында кезекті рет дәйектілікті көрсетеді. Елбасы қойған міндеттер әлемнің ең дамыған отыз елінің қатарына кіру жөніндегі үздіксіз қарқынын қамтамасыз етуі тиіс. Барлық қазақстандықтар үшін Президенттің Қазақстан халқына әрбір Жолдауы – бұл қорытынды жасалатын және болашақ қызметінің негізгі бағыттары қалыптасатын меже.

Денсаулық сақтау жүйесі туралы айта келе, ол медициналық көмектің сапасы мен қол жетімділігі мәселелері әрбір қазақстандық отбасына қатысты екенін атап өтті. Тапсырмасына сәйкес, бұл мәселелер алдағы жылдары мемлекетте басымдыққа ие болады.

Жоғары білім беруде оқу орындарында дайындық сапасына қойылатын талаптар артады. "Жауапкершілікті күшейту уақыты келді", – деді Мемлекет басшысы. "Мемлекет басшысының Жолдауы өмір сүру деңгейін одан әрі арттыруға бағытталған. Бұл елдің әрбір азаматы — әрбір қазақстандыққа қамқорлық". Елбасы Жолдауының әлеуметтік бағдарлануын ескере отырып, адам капиталын — білім беру және денсаулық сақтау салаларын дамыту үлкен жұмыс кезеңі тұр.

Жиналған студенттер Мемлекет басшысының алға қойған міндеттері — барлық салалар мен салаларға қатысты тұтас жүйе ғана емес, сонымен қатар Қазақстанның экономикалық өсуінің жаңа моделін қалыптастырудағы сенімді көпір екенін атап өтті. Мемлекет басшысының өз халқына әрбір Жолдауы –бұл біздің мемлекетіміздің гүлденуіне, тұрақтылығына тағы бір қадам.

202 Қоғамдық денсаулық сақтау тобының старостасы Рахманбекова Гулмира, куратор Атабаева А. К.

Жарияланды: