Елбасы Н. Назарбаевтың «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласы талқыланды

2018 жылдың  23  қарашада Қазіргі заман Қазақстан тарихы және жалпы білім беретін пәндер кафедрасының профессор-оқытушылық құрамы  Елбасы Н.Назарбаевтың «Ұлы Даланың жеті қыры» атты бағдарламалық мақаласы талқылады.

Шара барысында кафедра оқытушылары Ұлы дала өркениетіне қатысты Елбасы мақаласын егжей-тегжейлі саралап, ой-пікірлерін ортаға салды. Соынмен бірге, аталынған маңызды мақала қазақ халқының терең тарихын түлетіп, оны төрткүл дүниеге дәріптеуге мүмкіндік беретіндігі баяндалды.

Мемлекет басшысының «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласы тарихшыларға,  мұражай және мұрағат ісінің мамандарын  дала өркениетінің мәдени және тарихи мұрасын зерттеуге шақырады. Елбасы ұсынып отырған мақала еліміздің халықаралық беделін нығайтуға, қазіргі заманның мәдениеттерін өзара жақындастыруға бағытталған.

Қазіргі заман Қазақстан тарихы және жалпы

білім беретін пәндер кафедрасының

аға оқытушысы, т.ғ.к. Р.Ж. Екібаев