9 желтоқсан – Халықаралық коррупцияға қарсы күні.

27.11.2018 жылы 536 топ студенттері  арасында  «Коррупцияға қарсы күрес» атты тақырыбында Калбагаева Ж.Е. жетекшілігімен тәрбие сағаты  өткізілді. Тәрбие  сағаты  барысында студенттерге коррупцияға түсініктеме беріліп біздің университет ішілік коррупцияға қарсы іс-шаралар жайлы әңгіме қозғалды. Жаңадан енгізілген талаптармен таныстырылды. Тәрбие сағаты барысында арнайы дайындалған презентация көрсетілді.

Қазіргі таңда коррупциямен күрес іс шаралары 18.11.2015 жылы енгізілген «Коррупцияларға қарсы іс -шаралар» атты ҚР Заңы жұмыс жасалатыны көрсетілген.

Университеттің коорпаративті коррупцияға қарсы жұмыстары:

• Университетте бақылау және қадағалау ұйымдары жұмыс жасайды;
  • Университет қабырғасында қызметкерлер арасында тәжірибелік-шаруашылық жұмыс ұйымдастыру барысында «ашықтық», «таза», «қолжетімділік»прициптерімен жұмыс жасайды;
  • Коррупция жоқтығы Университет халықаралық деңгейде күшті жоғарғы оқу орын қатарында тұрғаны белгілі.
Жарияланды: