КІТАПХАНАҒА САЯХАТ

Тәрбие жұмысы және рухани даму аясында 2018 жылдың 20 қарашасында стоматология факультетінің 101, 103 топтары және 101, 102 қоғамдық денсаулық сақтау тобы, медицинадағы IT технология кафедрасының кураторлары А.Букатаева, К.С. Кусаинова. 135 жылдығына орай Абай атындағы кітапханасына бардык.

130 жылдан астам уақыт бойы Абай атындағы Шығыс Қазақстан облыстық әмбебап кітапханасы Семей қаласының рухани және мәдени өмірінің танымал орталығы болып табылады. Оқу аудиториясын кеңінен тарту және оның білімін және бос уақытын жақсы ұйымдастыруды қамтамасыз ету үшін біздің кітапхана коммуникативтік және интерактивті ақпарат, білім беру және көпшілік жұмысын ұсынады.

Студенттер басылымдардың барлық түрлерінің кітапханалық қорымен танысты; ақпараттық-библиографиялық бөлім кітапхананың ақпараттық-анықтамалық жұмысына жауап береді, жергілікті тарихтың ақпараттық ресурстарының барлығын пайдаланушылардың барлық санаттары үшін қолжетімділігін қамтамасыз етеді және жергілікті тарих туралы білімді таратады.

Студенттер үшін бұл қызықты саяхат болды, студенттердің ақпарат қабылдауын жақсартуға ықпал етті. Мұражайға бару, көрмелерді көкейтесті кеңейту үшін өте маңызды. Бұл тәуелсіз зерттеулер үшін жаңа мүмкіндіктер ашады, кітаптарға және оқуды қызықтырады.

Жарияланды: