ТӘУЕЛСІЗ ҚАЗАҚСТАН ТАРИХЫНДАҒЫ АЙТУЛЫ КҮН

Бірінші желтоқсан- егемен Қазақстан тарихындағы ерекше күн. 1991 жылы қыстың бірінші күнінде  алғаш рет халықаралық тұңғыш президентінің сайлауы өтті. ҚР тұңғыш Президентінің күні Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың мемлекет алдындағы еңбегін мойындап және атап өту мақсатында қабылданды.

ҚР Түңғыш Президент күніне орай эпидемиология және жалпы гигиена кафедрасының оқытушылары кураторлық 301,302, 401,402 «Қоғамдық денсаулық сақтау» топтарымен  кураторлық сағат өткізді. 302 топ студенттері Елбасының өмірі, еңбек жолы және жетістіктері туралы презентация, және викторина дайындады.

Викторина барысында команда қатысушылары елбасының өмірбаяны, біздің еліміздің атаулы күндері, тарихи және мәдени ескерткіштерің білу, және креативті ойлау қабілеттілігін көрсетті.

Тағамтану және гигиеналық пәндер кафедрасының доценті  Токешева Ш.М., оқытушы Бейсенгазина М.Б.

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір