Рухани жанғыру бағдарламасы аясында “Тәуелсіздік күні”

Құтты болсын тәуелсіздік мерекеміз!

Мықты болсын еліміздің керегесі.

Жүректе намыс оты лапылдаған,

Күш-жігері жастардың сарқылмаған.

16 желтоқсан- ата-бабамыздың арманы орындалған, жасампаздығымызды жаңа бөлеске көтерген Тәуелсіздік күні. Енді 21.ғ. жас мемлекеттің қолдауына айналатын жаңа буынның жасына айналды.Осыған орай 10 қараша күні «Семей Мемлекеттік Медицина Университтінде»  “Патология анатомия және соттық медицина кафедрасында” 318 жалпы медицина факультетінің студенттерінің құрастыруымен өткен Рухани жанғыру бағдарламасы аясында “Тәуелсіздік күні” атты білім сайысын өткізділді.

Сайысқа екі топ қатысты,сайыс барысын қатысушыларға түсіндіріп екі кезеңнен өтті.

Бірінші кезеңде- Қазақстан тарихы жайлы, сұрақтар ұяшық түрінде қойылды.

Екінші кезеңде-Қатысушылар “Рухани жаңғыру” туралы түсініктерін мәлімдеп, қорғады.

Әділқазылар алқасы-Төлегенов.М.М  және Абеуова.А.С., топтарға өз бағаларын беріп,жеңген топты марапаттады.

Бұл шараға белсенділік танытып 322 топ қатысты.

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір