«Мемлекет басшысының жолдауы. Елбасына  Қасым –Жомарт Тоқаевтың 100  күн» атты дөңгелек үстел

«Мемлекет басшысының жолдауы. Елбасына Қасым –Жомарт Тоқаевтың 100 күн» атты дөңгелек үстел

Терапиялық стоматология кафедрасында стоматология факультетінің студенттерінің қатысуымен «Мемлекет басшысының жолдауы. Елбасына  Қасым –Жомарт Тоқаевтың 100  күн» атты дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

Баяндамамен 407 топтың студенттері Еспенбетов А., Болатова Ш. таныстырды. Дөңгелек үстел қатысушыларынеліміздің басты бағыттарымен: тұрғындардың табысының жоғары болуы, коррупциямен күресу, құқық қоғау және сот жүйесінің реформасымен,  тұрғын үйге байланысты сұрақтар шешімімен, Рухани жаңғыру және де басқа да сұрақтармен таныстырды. Сонымен  қатар өзінің жолдауында Елбасы экономика, саясат және әлеуметтік салаларындағы маңызды шешімдер қатарын айтты. Әсіресе, кіші және орта бизнеске қолдау көрсету, рейдерлықты бақылауға алу, жемқорлықпен жүйелі түрде күресу, зейнетақы жүйесінің тиімділігін арттыру және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру  жүйесін енгізу жайлы мәселелерге  тоқталды.

Жарияланды:
Автор:Ainura Zhabaeva