«Клиникалық эндодонтиядан» пәндік олимпиада

22.10.2019 күні терапиялық стоматология кафедрасында «Клиникалық эндодонтиядан» пәндік олимпиада ұйымдастырылып, өткізілді.

Жарысқа 4 курс студенттеріқатысты. Олимпиада 4 кезеңде өтті: 1. Тесттік сынақ; 2. ОҚКЕ (ОСПЭ); 3. Жағдайлық есеп; 4. Ликбез.  Алғашында қатысушылар тесттік сынақтан өтті, кейін тәжірибелік дағдыларын көрсетті.

Олимпиада сәтті өтті, қатысушылар бәсеке сынақтарының барлығынан сүрінбей өтіп, өздерінің білімдерінің жоғары көрсеткішін айқындады. Әділ-қазылар алқасы  «Клиникалық эндодонтия» бойынша ұсынылды:

Әділ-қазы төрәйімі: Хайдарова Н.Б.-м.ғ.қ. доцент, терапиялық стоматология кафедрасының меңгерушісі. Әділ-қазы мүшелері: Сүлейменева Д.М.-м.ғ.қ. терапиялық стоматология кафедрасының  оқу ісі жөніндегі меңгерушісі, Сыздыкаева С.М..- кафедра ассистенті.

Олимпиада қорытындысы бойынша әділ-қазы алқасы бірауыздан келесі студенттерді жеңімпаз атап, диплом ұсынды:

1-орын-  403 гр. Уалиханова С.

2-орын-  404 гр. Куркембаева А.

3-орын – 404 гр. Майтпасова Д.

Жарияланды:
Автор:Ainura Zhabaeva