СМУ бірінші курс студенттерімен бейімделу бойынша диагностикалық жұмыстар жүргізілуде

Университет психологы А.А. Мырзахановамен 2019-2020 оқу жылының жұмыс жоспарына сәйкес бірінші курс студенттерімен бейімделу бойынша диагностикалық жұмыстар жүргізуде. Диагностикалық жұмыстың мақсаты студенттердің жеке қасиеттерін зерделеу, әрі қарай жұмыс істеу үшін талдау жасау және алғашқы оқу жылында сәтті бейімделуіне ықпал ету. Студенттердің жаңа ортаға бейімделуі – жеке-психологиялық, мінез-құлық және әлеуметтік компоненттерді қамтитын күрделі, көп факторлы процесс. Оның жетістігі көбінесе студенттің бейімделу процесіне кіретін қиындықтарды жеңе білуіне байланысты. Бұл жолда ең маңыздысы бірінші курс студенттері кездесетін қиындықтарды уақытында анықтау болып табылады.

Қазіргі уақытта диагностикалық жұмыстар 23 топта жүргізілді және кестеге сәйкес 2019 жылғы 30 қарашаға дейін жалғасын табады.

Жарияланды: