ҚР Тәуелсіздік күніне орай балалар жұқпалы аурулары кафедрасында «Тәуелсіздік – тұғырым» атты мерекелік іс-шара өтті

Семей медицина университетінің балалар жұқпалы аурулары кафедрасында кафедра меңгерушісі Эфендиев И.М. басшылығымен «Тәуелсіздік – тұғырым» атты мереке аталып өтті.

Кафедра меңгерушісі И.М. Эфендиев, профессорлық-оқытушылық құрам, қалалық жұқпалы аурулар ауруханасының балалар бөлімінің қызметкерлері, 706-топ интерн-педиатрлар, 412 және 414 ЖМ студенттері қатысты.

1991 жылғы 16-желтоқсанда «ҚР Мемлекеттік тәуелсіздігі туралы» Конституциялық заңы қабылданды. Биыл ата-бабамыздың арманы орындалып, жаңа белеске жеткен тәуелсіздігімізге де 28 жыл толып отыр.

Тәуелсіздік – тәңірдің біздің ұрпаққа берген үлкен бақыты, халқымыздың мәңгілік құндылығы. Біз бүгінге дейінгі барлық жетістіктерімізге тәуелсіздіктің арқасында қол жеткізіп келеміз. Осы уақыт аралығында елдің әл-ауқаты көтеріліп, төл мәдениетіміз бен мемлекеттік тілді жаңғырту ісінде қыруар жұмыстар жасалынды. Сонымен қатар, елімізде білім, ғылым, денсаулық, спорт салалары айрықша даму үстінде. Тәуелсіздік – біздің ең басты игілігіміз, баға жетпес құндылығымыз. Жас мемлекет тарихындағы жаңа дәуір дәл осы тәуелсіздіктен бастау алады.

Балалар жұқпалы аурулары кафедрасының тәрбие жұмысына жауапты Э.М. Ержигитова

Жарияланды: