6-взвод студенттерінің жетекшілігімен, Семей облыстық тарихи-өлкетану музейінде

Коммерциялық емес акционерлік қоғам «Семей медициналық университеті» әскери кафедрасының 2019-2020 оқу жылына арналған «тәрбие және әскери-патриоттық жұмыстарының жоспарына» сәйкес студенттердің Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын құрметтеуге, Қазақстан халқына деген адалдықты арттыруға бағытталған құндылықтар жүйесін құру мақсатында студенттерге Қазақстан Республикасының ішкі және сыртқы саясатының негізгі бағыттарын, ортақ мәдениет пен имандылықты қалыптастыруды қолдауды қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасының Президенті, Қазақстанның жетістіктерін және әлемдік мәдениет, рухани және адамгершілік құндылықтарды, әрбір ұлттың қадір-қасиетін, ар-намысы, мәдениет, тіл және тарих құрметтеу рухында, олардың Қазақстан Республикасы Қарулы Күштеріне жүктелген міндеттерді ойдағыдай шешуге моральды-психологиялық дайындыққа бағытталған жұмыс жүргізілді.

2019 жылдың 20 желтоқсанында әскери кафедра аға оқытушы – әскери кафедра бастығының орынбасары, запастағы медициналық қызмет подполковнигі И.Н.Шерстобитовтың басшылығымен, Жалпы медицина факультеті 3 курс 6-взвод студенттерінің жетекшілігімен, Семей облыстық тарихи-өлкетану музейіне бару ұйымдастырылды.

Іссапар барысында мұражай жетекшісі өзінің туған жері туралы қазақ мемлекеті құрылғаннан бастап бүгінгі күнге дейінгі тарихын әңгімелеп берді. Студенттер белсенді қатысты, тур нәтижелі, қызықты және танымды өтті.

Жарияланды:
Автор:Ainura Zhabaeva