СМУ түлектері FMGE тестін сәтті тапсырды

Medical Council of India Screening Test, сондай-ақ, шетелдік медициналық жоғары оқу орындарының (FMGE) түлектері үшін емтихан ретінде белгілі Үндістан Ұлттық емтихан кеңесі (NBE) өткізетін лицензия алу үшін емтихан болып табылады. Тест елдегі медицина тәжірибесі үшін Үндістаннан тыс университеттерде медициналық білім алған Үндістан азаматтары үшін міндетті талаптардың бірі болып табылады. Бұл емтихан 2002 жылы бұрынғы Кеңес Одағы елдері, Шығыс Еуропа елдері және т.б. елдерде медициналық білім алатын Үнді студенттері үшін біліктілік емтиханы ретінде енгізілді.  Кез-келген елдің базалық медициналық дәрежесі бар үнді дәрігерлері MCI емтиханын тапсыруға тиіс.

“Семей медицина университеті” КЕАҚ шетел бөлімінің 27 түлегі 2019 жылдың желтоқсанында MCI емтиханын бірінші талпыныстан тапсырғанын мақтанышпен хабарлаймыз. Біздің түлектерге интернатураға сәтті түсіп, одан әрі жеңістер тілейміз!

Медицина мектебі

Жарияланды: