Тәрбиесіз қоғам, қоғамсыз тәрбие өмір сүрмейді

«Жалпы медицина» мамандығының 2509, 2113, 1120 топ студенттеріне кураторлары М.Д. Жорокпаева, Н.М. Абешова   «Тәрбиесіз қоғам, қоғамсыз тәрбие өмір сүрмейді» және «Тәрбие – адам өміріндегі маңызды құндылық» атты тәрбие сағаттарын өткізді. Кураторлық сағаттардың  мақсаты –  студенттердің Қазақстан Республикасы азаматтары және патриоттары ретінде қалыптасуы, болашақ мамандық иесі болып  кәсіби, интеллектуалды  жетуіне  ықпал жасау. Сонымен қатар, университеттің ішкі ережелерімен таныстырылып, оқу орнында  өзін-өзі ұстауы да назарға алынды. Атап кететін болсақ, студенттердің киім киісі, жүріс-тұрысындағы, қоғамдық өмірге араласуындағы басты қағидалар бүгінгі заманның басты мәселесі коррупциямен күресу жолдары ескеріліп кетті. Студенттер бір-біріне ойларын айтып, пікір алмасты.

Топ кураторы М.Д. Жорокпаева, Н.М. Абешова

Жарияланды: