Валеологиялық сананы қалыптастыру

Қоғамдық денсаулық кафедрасының оқытушылары салауатты өмір салтын қалыптастыру мақсатында Семей қаласының оқу мекемелерінде ақпараттық – насихат жұмыстарын жүргізеді. Дәл осы балалар мен жасөспірімдер салауатты өмір салтын қалыптастыру ісіндегі ең перспективалы жас санаты болып табылады.

6 Ақпан 2020 жылы доцент Ш.М. Токешева, оқытушылар М.Б. Бейсенғазина, С.К. Нұртазина “Қоғамдық денсаулық сақтау” мамандығының (401, 402, 403) топ студенттерімен бірге “Семей қаласының дарынды балаларға арналған Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған “Білім-Инновация” лицейінде” Шылым шегу қоспалары. Спайстар. Салдары. Алдын алу”. Лицей оқушыларына шылым шегетін қоспалар, оларды қолданудың салдары туралы презентация, сонымен қатар тақырыптық ролик ұсынылды. Семинар ұйымдастырушылары лицеистерге сауалнама жүргізді, салауатты өмір салтына шағымдана отырып, олардың сұрақтарына жауап берді.

Қоғамдық денсаулық кафедрасының доценті Ш. М. Токешева, оқытушылар М. Б. Бейсенгазина, С. К. Нұртазина

Жарияланды: