«XXI ғасыр пандемиясы – COVID-19» атты тақырыбында студенттермен кездесу өтті

2020 жылғы 2 маусым күні профессор М.М. Уразалин атындағы микробиология кафедрасы жылдық жоспарға сәйкес белгіленген шара шеңберінде кафедраның ардагер оқытушысы б.ғ.к., доцент Заворохина Ольга Алексеевнамен Zoom бағдарламасының көмегімен студенттер арасында «XXI ғасыр пандемиясы – COVID-19» атты тақырыбында кездесу ұйымдастырды. Zoom конференциясына кафедра меңгерушісі, м.ғ.к., доцент Ф.С. Рахимжанова, оқытушылар Ы.О. Кайрханова, Г.О. Ильдербаева, Г.К. Амантаева, Н.Қ. Сайлауова, сонымен қатар, кураторлық топтар 2533 ЖМ, 2318 ЖМ және микробиология сабағы өтіп жатқан топ 2625 ЖМ қатысты. Презентация соңында студенттер қойған сұрақтарына толық жауап алып, өз ризашылығын білдірді. Кездесу жоғары деңгейде ұйымдастырылып, өте қызықты өтті.

Оқытушы Г.К. Амантаева

Жарияланды: