Біздің студенттер – біздің мақтанышымыз!

12-18 маусым аралығында университетімізде «Жалпы медицина» мамандығы бойынша 5 курс бітірушілері қорытынды мемлекеттік аттестаттаудан өтті. Студенттердің үлгерімі мен қорытынды мемлекеттік аттестаттау нәтижелері бойынша 5 курс түлектері арасында 19 студент бакалавриатты қызыл дипломға тамамдады. Ерекше көзге түскен студенттер Айнабеков Ринат пен Пірімбет Несіпжан GPA-ның ең жоғары орташа балымен ерекшеленді. Келесі студенттерді құттықтаймыз:

• Айнабеков Ринат Маратұлы – 5101 топ;
  • Пірімбет Несіпжан Ғалымұлы – 5327 топ;
  • Төлеубекова Жансая Маратқызы – 5338 топ;
  • Абидолда Әйгерім Бақытқызы – 5221 топ;
  • Титоренко Елена Дмитриевна – 5207 топ;
  • Ильясова Шырын Ильясовна – 5439 топ;
  • Исабаева Әйгерім Серікқызы – 5431 топ;
  • Мукиев Серік Төлеубекұлы – 5103 топ;
  • Хамит Ботакөз Ерболқызы – 5435 топ;
  • Абылқақова Мадина Әділбекқызы – 5114 топ;
  • Әлібекова Құралай Ерікқызы – 5216 топ;
  • Рахимова Айнур Адильжановна – 5103 топ;
  • Төлеуова Гюзель Адильбекқызы – 5112 топ;
  • Оспанова Динара Рашидқызы – 5413 топ;
  • Халитова Рамия Нурсултановна – 5101 топ;
  • Плюхина Татьяна Евгеньевна – 5103 топ;
  • Қалиқан Жәния Қалиқанқызы – 5114 топ;
  • Толқынова Сымбат Толқынқызы – 5431 топ;
  • Сағидолдинова Әсел Өмірбекқызы – 5 323 топ.

КеАҚ «СМУ» әрдайым еліміздің ең үздік медициналық жоғары оқу орындарының бірі болып саналды. Қазақстанның үздік жоғары оқу орындарының Ұлттық рейтингінде 2020 жылы КеАҚ «Семей медицина университеті» еліміздің үздік медициналық жоғары оқу орны болып танылды. Сонымен қатар, білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі Тәуелсіз агенттіктің болжамы бойынша Семей медициналық университеті Қазақстанның 44 үздік ЖОО қатарына енді. Медициналық ЖОО арасында біздің университет бірінші орынға ие болды. Мұндай жоғары баға жоғары оқу орны ұжымының бірлескен және жемісті жұмысының арқасында мүмкін болды, бірақ бұл жердегі ең бастысы – жоғары білім беру сапасы.

Университіміз біздің оқу үздіктерімізді мақтан тұтып, оларға барлық бастамаларына сәттілік тілейді!

Медиина мектебі

Жарияланды: