My Medical English

Қазіргі әлемдегі ағылшын тілінің рөлі, әсіресе болашақ дәрігерлер үшін баға жетпес екенін бәрі біледі. Шет тілін білу өз біліктілігін арттырып қана қоймай, басқа елдердің түрлі медициналық әдебиеттерді оқып, сондай-ақ халықаралық конференцияларға, съездерге қатысу; шетелде оқуға және тәжірибеден өтуге; шетелдік әріптестермен тәжірибе мен білім алмасуға мүмкіндік береді.

2021 жылдың 24 ақпанында Семей медицина университетінде КОММ белсенділері, SCOPE тұрақты кәсіби алмасу комитеті Google meet платформасында “My Medical English” іс-шарасын өткізді. Басты сөз дарынды балаларға арналған 3 тілде білім беретін Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназияның ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Рабилова Ақерке Сәлімқызына берілді. Аталған іс-шарада IELTS халықаралық емтиханының Reading бөлімінің маңыздылығы талқыланды. Студенттер емтиханның осы бөлігін өткізу ережелері туралы егжей-тегжейлі біліп, құнды кеңестер және білім деңгейін жақсартуға мотивация алды.

«Жалпы медицина» мамандығының 2328 топ студенті Диана Асқарқызы

Жарияланды: