Талдықорған қаласы мектеп-лицейлерінің 10-11 сынып оқушыларына кәсіптік білім беру жұмысы

Семей медицина университетінің мектеп оқушыларымен жұмыс жүргізудің негізгі бағыттарының бірі кәсіптік бағдар беру болып табылады. Осыған орай, 2021 жылдың 2 сәуірінде ZOOM платформасында Алматы облысы Талдықорған қаласына қарасты орта білім беретін мектеп-лицейлердің 10-11 сынып оқушыларына кәсіптік бағдарлау іс-шарасы өтті. Шараға 300-ден аса оқушылар қатысты.

Түлектерді жұмыспен қамту және Medical Foundation бөлімінің әдіскері Д.Е. Советбеков Семей медицина университетін таныстыра отырып, ЖОО-ның барлық мамандықтары және төлем бойынша жеңілдіктер туралы ақпарат берді. Сонымен қатар, университет презентациясын ұсынып, электронды форматтағы үлестірме материалдарын таратты.

Мұндай іс-шараны өткізу талапкерлер үшін түлектердің назарын аудару және оларға қабылданған шешімнің барлық перспективаларын көрсету, сондай-ақ оқуға түсу ережелерімен, Семей медицина университетінде оқумен таныстыру үшін өте маңызды және қажетті болып табылады. Кәсіптік бағдар беру жұмысының соңында мектеп оқушылары өз әсерлерімен бөлісіп, түлектерді жұмыспен қамту және MF әдіскері Д.Е. Советбековке алғыстарын білдірді.

Жарияланды:
Рубрикалар: Оқушылар