1 курс “Стоматология” мамандығы студенттерінің арасында гистология пәнінен онлайн-олимпиада

Семей медицина университетінде 13-14 сәуір аралығында “Стоматология” мамандығының 1-ші курс студенттері арасында гистология пәнінен онлайн-олимпиада өткізілді. Онлайн-олимпиаданың мақсаты – жалпы гистология және адам эмбриологиясы саласында терең білімі бар студенттерді анықтау, танымдық және шығармашылық белсенділігін ынталандыру. Олимпиада бағдарламасы 2 турдан тұрды: Google-форма қосымшасында тестілеу және ZOOM қашықтықтан білім беру платформасында ОҚПЕ.

Гистология пәнінен онлайн-олимпиаданың жеңімпаздары:
1-орын – Куанашканова Ботагоз (1305 топ)
2-орын – Бакенова Анель (1306 топ), Құлатай Асель (1301 топ)
3-орын – Оралханов Ерасыл (1305 топ), Базарқанқызы Асылзат (1306 топ), Шүкірбек Ербақ (1302 топ)

Гистология пәнінен онлайн-олимпиаданың жеңімпаздарын құттықтаймыз!
“Стоматология” мамандығының 1 курс студенттеріне гистология пәнінен онлайн-олимпиадаға белсенді қатысқаны үшін алғыс айтамыз.

Гистология кафедрасы

Жарияланды: