Қазақстанның Қарулы Күштері – мемлекет қауіпсіздігінің  кепілі

Қазақстанның Қарулы Күштері – мемлекет қауіпсіздігінің кепілі

«Семей медицина университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының әскери кафедрасының басшысы медицина қызметінің полковнигі

Орынбасаров Шынғыс Оразмухаметович бастаған профессорлық-оқытушылық құрам «Жалпы медицина», «Стоматология» мамандықтарының  2 курс және  «Фармация, қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі» мамандықтарының 1, 2  курс студенттерімен кездесу өткізді.

Кездесу барысында университеттің әскери кафедра, оқылатын әскери – есептік мамандықтары,  берілетін «Запастағы офицерлер және запастағы сержанттар» әскери атақтары туралы толық мағлұматтар жеткізілді.

Іріктеудің 4 кезеңнен тұратындығы, қазіргі уақытта әскери кафедрада 2022-2023 оқу жылында оқу үшін өтініш пен құжаттарды қабылдау және әскери-дәрігерлік комиссиядан өту шаралары жүргізіліп жатқандығы айтылды.

Әскери кафедраның тәрбие жұмысына жауапты запастағы м/қ подполковнигі Н.Смаилов

Жарияланды: