Денсаулық сақтаудағы менеджмент және маркетинг

2022 жылдың 28-04 наурыз аралығында “Қоғамдық денсаулық” кафедрасында “Денсаулық сақтаудағы менеджмент және маркетинг” тақырыбында қоғамдық денсаулық сақтаудың қысқы мектебі өтті.

Қысқы мектеп бағдарламасына сай “Стратегиялық менджмент және маркетинг” жетекшісі Хамитов Е.А. ,”HR менеджмент” жетекшісі Серикова-Есенгельдина Д.С., “Тәуекел менеджмент” жетекшісі Курмашева А.Т., “Тайм менеджмент және маркетинг” жетекшісі Маратова Д.М, “PR менеджмент және маркетинг” жетекшісі Искакова А.М. тақырыбтарында тренинг жүргізілді.

Тренинг барысында қатысушыларға мультимедиялық дәрістер және бейнебаяндар ұсынылып,алынған дағдылар топтық ойындар мен пікірталас кезінде іс-жүзінде қолданылды. Қысқы мектеп аясында ұйымдастырылған тренингте қатысушылар аса белсенділік танытты және тренингтің соңғы күні,қоғамдық денсаулық сақтаудың қысқы мектебінің барлық қатысушыларына сертификаттар табысталды.

Қоғамдық денсаулық кафедрасы

Жарияланды: