«Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңы бойынша кураторлық сағат.

2022 жылдың 20 мамырында қалыпты физиология кафедрасының оқытушысы, куратор Қ.Ж. Амангелдинаның басшылығымен «жалпы медицина» мамандығының 2113 тобымен кураторлық сағат өткізілді.

Кураторлық сағаттың мақсаты: студенттерге «Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» заң жобасының республикалық референдумға шығарылып жатқанын жеткізу.

2022 жылдың 5-ші маусымында жалпыхалықтық референдум өткізілетін болды. Президентіміздің мақ­саты – халқыма мейлінше еркін­дік беру, демократия мен заң үстемдігін күшейту,- делінген.

Конституциялық референдум өткізуге бір айдан аз уақыт қалды. Ел тарихындағы елеулі оқиғаға бейжай қарамай белсенді қатысу – әрбір азаматтың басты борышы. Себебі бұл – бүгінгі Қазақстанның ғана емес, келешек ұрпақтың тағдырына тікелей әсер ететін маңызды сәт.

Жарияланды: