Қазақстан Республикасы ҰҒА академигі Т.Қ. Раисов атындағы молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының қызметкерлерін сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаттағы жаңалықтармен таныстыру

2022 жылдың 18 мамырында Қазақстан Республикасы ҰҒА академигі Раисов Т.Қ. атындағы Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаттағы инновациялар» тақырыбында кеңес өтті. Кафедра меңгерушісі Оразалина А.С. кафедра оқытушыларын сыбайлас жемқорлыққа қарсы жаңа саясаттың тармақтарымен таныстырды: басшылардың қарамағындағылары үшін жауапкершілігі туралы, мемлекеттік қызметшілер мен олардың туыстарының сыйлықтар қабылдауға тыйым салу туралы, сыбайлас жемқорлыққа жауапты тұлғалар тобы, мемлекеттік органдардағы туыстарының жұмысы туралы және т.б. талқыланды. Сонымен қатар Айнаш Сапарқызы Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметінде 1424 сенім телефонының жұмыс істейтіндігін де айтты.