Семей Медициналық Университетінде 1 қыркүйек Білім күні салтанатты іс-шара аталып өтті

Білім күні-жаңа оқу жылын білдіретін ерекше күн- университет ұжымына және  1 курс студенттері үшін маңызды күн болып табылады.  Салатанатты  іс-шарада  «СМУ» КеАҚ ректоры, м.ғ.д., профессор Дюсупов Алтай Ахметқалиұлы құттықтау сөзімен ашты.  Бірінші курс студенттеріне ЖОО ардагерлері, университетіміздің еңбек сіңірген профессорлары жылы лебіздері мен тілек сөздерін айтты.

Салатантты іс-шараға Профессор Н.А Хлопов атындағы анатомия, гистология және  топографиялық анатомия кафедрасының оқытушысылары Токанова Д.М, 1106 ЖМ, Қорғанбаева Г.А, 1109 ЖМ, Букатов А.К, 1107 ЖМ,  Бикажанова А.Е, 1108 ЖМ, Акашева С.А, 1124 ЖМ кураторлық топтарымен танысып, ізгі-тілектерін білдірді.

Жарияланды: