Медицина мектебінің деканы С.Е.Узбекованың  студенттермен кездесуі

Медицина мектебінің деканы С.Е.Узбекованың студенттермен кездесуі

2022 жылдың 8 – 9 қыркүйек күндері медицина мектебінің деканы С.Е.Узбекова «Жалпы медицина» және «Педиатрия» білім беру бағдарламасының 2-5 курс  студенттерімен кездесу өткізді. Кездесудің мақсаты: студенттерді жаңа 2022-2023 оқу жылындағы академиялық саясат, пән саясаты, этика кодексі және университетіміздің ішкі тәртіп ережелерімен таныстыру.

Студенттер академиялық саясаттағы барлық өзгертулермен толықтай таныстырылды. Білім алушылардың міндеттері мен құқықтары, сабаққа 100% қатысу, босатылған пәндерді  уақытында өтеу, жазғы ақылы семестр, академиялық адалдықты сақтау туралы айтылды. Студенттердің сырт-келбеті, киім үлгісі және тәртібі жайында сөз қозғалды.

Сонымен қатар, 4 курс студенттері 3-4 қазан күндері өткізілетін тәуелсіз емтиханға дайындық кестесімен таныстырылды. 5 курс студенттеріне алдағы өтетін қорытынды мемлекеттік аттестаттау туралы мәлімет берілді. Кездесу барысында студенттер өздерін толғандырып жүрген барлық сұрақтарға мен мәселелерге жан-жақты жауап алды.

Медицина мектебі

Жарияланды: