Бауыр циррозының асқынулары бойынша онлайн семинарлар цикліне қатысу

«МУС» КЕАҚ жұқпалы аурулар, дерматовенерология және иммунология бөлімінің қызметкерлері 2022 жылдың 8 қыркүйегінде басталған бауыр циррозының асқынулары бойынша онлайн семинарлар цикліне қатысуда.                    N1 «Гепатологияның өзекті мәселелері» семинарында м.ғ.к., гепатолог/гастроэнтеролог . Университеттік госпиталінің Гастроэнтерология, метаболикалық аурулар және реаниматология клиникасының реаниматолог дәрігері, Ахен қ., Германия, Ұлттық онкология ғылыми орталығының профессоры. , НРОК кеңесшісі, Қазақстан Нұр-Сұлтан қ., Есмембетов Қ.И. «Емдік мүмкіндіктер» дәрісін ұсынды

заманауи қарқынды гепатология: циррозбен ауыратын науқастардың өліміне не себеп болады және оны қалай болдырмауға болады? Семинарға қатысушыларға ACLF диагностикасы мен терапиясы бойынша жаңа деректер ұсынылды (Жіті-созылмалы бауыр жеткіліксіздігі).

Жоғары кәсіби деңгейдегі кәсіби семинарда оқу мүмкіндігі үшін спикер, профессор Есмембетов Қахарман Ізбасарұлына, семинар модераторы, профессор, м.ғ.д., GHTG қауымдастығының (Gastro Hepato Transplant Group) президенті, бас гастроэнтеролог/гепатолог Қалиасқарова Күлпашқа Сағандыққызына және «Такеда» компаниясына семинардың ұйымдастырушысы алғысымызды білдіреміз.

«МУС» КЕАҚ жұқпалы аурулар, тері-венерология және иммунология кафедрасы

Жарияланды: