Президент жолдауы талқыланды

2022 жылдың 22 қыркүйекте жалпы білім беретін пәндер кафедрасының оқытушысы Б.А. Жоргатаева медицина мектебінің 1217 тобымен кураторлық сағат өткізді. Топ студенттерімен танысып, топ белсенділерін тағайындап, кураторлық топпен жүргізілетін тәрбие жұмысы жоспарымен, биылғы оқу жылына әзірленген академиялық және пән саясатымен, ішкі тәртіп ережелерімен таныстырылды. Сонымен қатар, ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына жолдауы талқыланды. Студенттерге жолдаудың негізгі бағыттары, яғни, экономикалық даму, мемлекеттік басқару ісін жаңғырту, өнеркәсіпті күшейту, білім және ғылым, мәдениет, бизнес салаларын дамыту, әрбір қазақстандықтың еліміздегі өзгерістер үдерістеріне атсалысуы туралы мысалдар келтіре отырып түсіндіріп, таныстырды.

Топ студенті М. Турсынханова

Куратор Б.А. Жоргатаева