Салауатты өмір салты – адамның өмір сүруіне қолайлы жағдайларды, оның мәдениетінің деңгейін, оның ішінде денсаулықты сақтауға және нығайтуға мүмкіндік беретін, денсаулықтың дамуын болдырмауға көмектесетін мінез-құлық және гигиеналық дағдыларды қамтитын «өмір салты» жалпы ұғымының категориясы.

28 қыркүйек күні балалар аурулары пропедевтикасы кафедрасының ассистентімен Тугелбаева А.М. «Жалпы медицина» факультетінің 3223 топ студенттеріне «Салауатты өмір салтын қалыптастыру, дене, жыныстық және санитарлық-гигиеналық тәрбие беру» тақырыбында әңгіме өткізілді. Әңгіме нәтижелі болды, студенттер сұрақтар қойды, өмір сапасын жақсартудың маңызды аспектілерін талқылады. Халықтың санитарлық мәдениетін арттыру, аурулардың алдын алу бойынша көптеген мәліметтер берілді. Студенттер талқылауға белсенді қатысып, пайдалы ақпарат бергені үшін кафедра ассистентіне алғыстарын білдірді.

Жарияланды:
Рубрикалар: Оқушылар