Табиғаттағы және қоғамдық орындардағы мінез-құлық ережелерімен танысу және табиғатты қорғау мен қорғау идеяларын насихаттау және түсіндіру

2022 жылғы 27 қыркүйекте «Педиатрия» мамандығы бойынша 1231 топ студенттеріне табиғатты қорғау және қорғау жөніндегі идеяларды, табиғаттағы және қоғамдық орындардағы мінез-құлық ережелерін насихаттау және түсіндіру жүргізілді.

Табиғатты қорғау-бүкіл халықтың ең маңызды мемлекеттік міндеті және жұмысы.

Табиғатты қорғауды насихаттаудың міндеті-адамдардың ең көп санын табиғатты қорғау іс-шараларына тарту, оларды өз елінің белсенді достары мен табиғат көмекшілеріне айналдыру.

Топ кураторы Оспанова А. Т. табиғатта және қоғамдық жерлерде мінез-құлық ережелерінің маңыздылығы туралы әңгіме өткізді.

Студенттер белсенді сұрақтар қойып, әңгімелесу процесіне қатысты.

Топ кураторы: «Мейіргер ісі» кафедрасының ассистенті, медицина ғылымдарының магистрі Оспанова А. Т.

Жарияланды: