«Күміс университет» бағдарламасы бойынша үшінші жылғы университет ретінде: «Жаңа мүмкіндіктер мен перспективалар» атты дөңгелек үстел өткізілді

2022 жылдың 17 қазанында «СМУ» КеАҚ офлайн форматта «Күміс университет» бағдарламасы бойынша үшінші жылғы университет ретінде: «Жаңа мүмкіндіктер мен перспективалар» атты дөңгелек үстел өткізді. Қалалық конференцияның модераторы Уранхаева Г. Т. Қатысқандар: «СМУ» КеАҚ стоматологиялық пәндер және ауыз жақ-бет хирургиясы кафедрасының доценті Хайдарова Н. Б. «Күміс университет» жобасындағы баяндамасында Тіс дәрігерінің рөлін атап өтті, ары қарай Семей қаласындағы жоғары оқу орындарының өкілдері қатысты: Біліктілікті арттыру және қайта даярлау институты «Әлихан Бөкейхан атындағы университет» директоры Молдажанов М. Б.; Куржикаева М. М., «АМАНАТ» партиясы Абай облысы филиалының қоғамдық қабылдау бөлімінің меңгерушісі; Жақсылықова С. К., «Қалалық достық үйі» ҚММ, т.б. Дөңгелек үстел барысында олар «Күміс» білім беру жүйесінің: үшінші жылындағы адамдарға арналған тәрбиелік тәжірибелер жиынтығы» тақырыбын талқылады, соның арқасында олар қайта әлеуметтенеді және өмірдің өзгеруіне бейімделеді. Конференция соңында «СМУ» КеАҚ мен ҚММ арасында «Абай облысы Семей қаласының № 3 белсенді ұзақ өмір сүру және арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету» ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою рәсімі өтті.

Файлдар:

1. Шақыру.