Абенова Мадина Бейбетқанқызының диссертация қорғауы туралы хабарландыру

«Семей медицина университеті» КеАҚ –дағы 8D10101 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Абенова Мадина Бейбетқанқызының философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған «Босанғаннан кейінгі кезеңде әйелдерге психологиялық қолдау көрсету шараларын ғылыми негіздеу» тақырыбында диссертациясы қорғалады.

Диссертация «Семей медицина университеті» КеАҚ-нда эпидемиология және биостатистика кафедрасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Рецензенттер:

Кулов Дюсентай Баркенович – медицина ғылымдарының докторы, қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебінің профессоры, «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ, Қарағанды қ. Қазақстан Республикасы.

Нурбақыт Ардақ Нурбақытқызы – медицина ғылымдардың кандидаты, С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың денсаулық сақтау саясаты және менеджмент кафедрасының профессоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесшілер:

Мысаев Аян Оралханович – MD, PhD, қауымдастырылған профессор, ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті директорының орынбасары, Нур-Султан қаласы, Қазақстан Республикасы.

Turliuc Maria Nicoleta – MD, PhD, Александру Йоан Куза университетінің психология және педагогикалық ғылымдар факультетінің профессоры, Яссы, Румыния.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Нурбақыт Ардақ Нурбақытқызы – м.ғ.к., С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың денсаулық сақтау саясаты және менеджмент кафедрасының профессоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Калматаева Жанна Амантаевна – м.ғ.д., профессор, әл-Фараби атындағы ҚазҰУ Медицина және денсаулық сақтау факультетінің деканы, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Турдалиева Ботагоз Саитовна – м.ғ.д., профессор, ҚР АПМ академигі, ҚазМУ денсаулық сақтау жоғары мектебінің ректоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Мусаханова Акмарал Калмаханбетовна – м.ғ.к., «Астана медицина университеті» КеАҚ қоғамдық денсаулық сақтау және менеджмент кафедрасының доценті, Астана қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылы 21 желтоқсан күні сағат 11:00–де «Семей медицина университеті» КеАҚ, 8D10101 – Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесінде өтеді. Сайт мекенжайы: www.smu.edu.kz

Ғылыми хатшы: Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, қоғамдық денсаулық кафедрасының меңгерушісі. «Семей медицина университеті» КеАҚ.

Тел (ұялы.): +77772582681 (жұмыс), 8 (7222) 522094

Эл. пошта: zaituna.khismetova@smu.edu.kz