Серикова-Есенгельдина Динара Сериковнаның диссертация қорғауы туралы хабарландыру

«Семей медицина университеті» КеАҚ-да 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Серикова-Есенгельдина Динара Сериковнаның философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған «Остеоартроз кезінде буынды толық эндопротездеудің тиімділігін бағалау (ШҚО мысалында)» тақырыбында диссертациясы қорғалады.

Диссертация «Семей медицина университеті» КеАҚ-нда Қоғамдық денсаулық кафедрасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Рецензенттер:

Алекенова Нургуль Умирбековна – PhD (6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау), «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ академиялық жұмыс департаментінің басшысы, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Карибаева Индира Казбековна – PhD (6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау), Қазақстан медициналық университетінің қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебінің ғылым және консалтинг департаментінің директоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесшілер:

Горемыкина Майя Валентиновна – медицина ғылымдарының кандидаты, ішкі аурулар және ревматология кафедрасының қауымдастырылған профессоры, «Семей медицина университеті» КеАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы.

Глушкова Наталья Егоровна ‒ PhD, MD, қауымдастырылған профессор, Денсаулық сақтау ғылыми-зерттеу институтының директоры, «Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті» эпидемиология, биостатистика және дәлелді медицина кафедрасы профессорының м.а., Алматы қ. Қазақстан Республикасы.

Брузати Лука Джиованни Карло – экономика ғылымдарының докторы, профессор, басқару кафедрасының меңгерушісі және экономика және менеджменттегі аналитикалық жұмыс зертханасының ғылыми жетекшісі, Удин мемлекеттік университеті, Удин қ., Италия.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Кульжанов Максут Каримович – м.ғ.д., «С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ денсаулық сақтау саясаты және менеджмент кафедрасының профессоры.

Арингазина Алтын Муафиковна – м. ғ. д., профессор, Денсаулық сақтау бойынша бағдарламаларын көшбасшы Алматы Менеджмент Университеті (AlmaU).

Алекенова Нургуль Умирбековна – PhD, «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина универсиеті» КеАҚ академиялық жұмыс департаментінің басшысы.

Кулов Дюсентай Баркенович – м.ғ.д, «Қарағанды қаласының медициналық университеті» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау, биомедицина және фармация мектебінің профессоры.

Қорғау 2022 жылы 21 желтоқсан күні сағат 09:00-де «Семей медицина университеті» КеАҚ, 6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесінде өтеді. Сайт мекенжайы: www.smu.edu.kz

Ғылыми хатшы: Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – м.ғ.к., қауымдастырылған профессор.

Тел: +77772582681 (ұялы.), +7 (7222) 522094 (жұм.)

Эл. пошта: zaituna.khismetova@smu.edu.kz