Қазақстан Тәуелсіздік күні – Қазақстан Республикасының басты мерекесі

Қазақстан Тәуелсіздік күні – Қазақстан Республикасының басты мерекесі. Бұл Тәуелсіздік күні өткен жолға қоз тастап ,еске алуға арналған, өйткені, өткенсіз бүгінді бағалау және болашақты жоспарлау қиын.

Жұқпалы аурулар, дерматовенерология және иммунология кафедрасы 15.12.2022 Ж. балалар жұқпалы аурулары кафедрасымен бірлесіп, сабақтан тыс уақытта қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы базасында “Менің Тәуелсіз Қазақстаным – жолдың негізгі кезеңдері” ұранымен біріккен іс – шара өткізді. Оқу топтарының студенттері, әкімшілік және бүкіл Қалалық инфекциялық аурухана ұжымы қатысты

Жұқпалы аурулар циклінен ЖМ 5320,5319,5335 тобының студенттері және балалар жұқпалы ауруларынан 303 және 304 стомфак тобының студенттері патриоттық бағыттағы концерттік бағдарлама дайындады: Қазақстан әнұраны шырқалды. Жиналғандар желтоқсандағы оқиғалардың құрбандарын бір минут үнсіздікпен еске алды. Желтоқсан оқиғасы бойынша бейнематериал ұсынылды, концерттік нөмірлер орындалды.Іс-шараға ерекше рух пен көңіл-күй “Атамекен” терең патриоттық әнінің ұжымдық орындалуы.

Өткізілген іс-шара біз өмір сүріп жатқан , оқып жатқан, жұмыс істеп жатқан, дамып келе жатқан және ең батыл идеялар мен тілектерді жүзеге асыруға мүмкіндігі бар ел үшін патриотизмді, сенімділік пен мақтанышты одан әрі нығайтуға бағытталған .Сонымен бірге, біз бәріміз білуіміз керек және есте сақтауымыз керек және өзімізді және өмірімізді аямай ,бізді бүгінгі күнге Жетелеген адамдар.

Жұқпалы аурулар, дерматовенерология және иммунология кафедрасы

Балалар жұқпалы аурулары кафедрасы

Жарияланды: