Биология ғылымдарының кандидаты, доцент, Рязань ММУ Орталық ғылыми-зерттеу зертханасының аға ғылыми қызметкері Ю. В. Абаленихинаның шеберлік сыныбы

Профессор С.О.Тапбергенов атындағы биохимия және химиялық пәндер кафедрасының жұмыс жоспарын орындау шеңберінде, Рязань мемлекеттік медицина университетімен клиникалық зертханалық диагностика курсымен биологиялық химия кафедрасының меңгерушісі И.В Матвееваны визитинг-профессор ретінде шақырды.

20.12-ден бастап «Жасуша технологиялары: модельдеу және тотығу стрессін анықтау әдістері» тақырыбы бойынша шеберлік сыныбының онлайн дәрістері басталды. «Жалпы» мамандығы бойынша оқитын 1,2,3,4 курс студенттері биологиялық химия, ксенобиотиктер биохимиясы, патофизиология, биофизика, физиология, патофизиология пәндері бойынша шақырылған профессор Абаленихина Юлия Владимировнаның онлайн шеберлік сыныбын ұйымдастыруда.«Жалпы медицина», «Фармация» мамандықтары бойынша студенттер, академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «СМУ» КЕАҚ, Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі Раисов атындағы Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында Т.Қ.(Кафедра меңгерушісі Оразалина А.С.),     Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері атындағы физиологиялық пәндер кафедрасы Т.А.  Назарова(кафедра меңгерушісі Рахыжанова С.О.), Шеберлік сыныбын биология ғылымдарының кандидаты, доцент, Рязань мемлекеттік медицина университеті Орталық ғылыми-зерттеу зертханасының аға ғылыми қызметкері Абаленихина Юлия Владимировна жүргізуде.  Мастер-класстың онлайн дәрістері 20.12.22 мен 24.12.22 аралығында өтеді.  Тақырыбы: «Рязань медицина университетінің визит-профессоры Абаленихина Ю.В».

Уақыты: 20 желтоқсаннан бастап,  23 желтоқсанға дейін  2022, 14:00 ,Алматы.

Zoom жиналысына келесі сілтеме арқылы қосыла аласыз:

биохимия және химиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі.     Олжаева Р.Р.

Жарияланды: