“Қазақстан Республикасының 2022-2026 жылдарға арналған жемқорлыққа қарсы саясатының тұжырымдамасы” кураторлық сағаты

19.12. 2022 жылы психиатрия және наркология кафедрасында “Қазақстан Республикасының 2022-2026 жылдарға арналған жемқорлыққа қарсы саясатының тұжырымдамасы” тақырыбында кураторлық сағат өткізілді. Қатысушылар: 5108 ЖМ студенттері. Ұйымдастырушы: кафедра ассистенті, куратор Алмагамбетова А. А.

Семей медицина университетінің 5 курс студенттеріне Алмагамбетова А. А. арналған құттықтау сөзінде, іс – шараның басты мақсаты студенттердің жемқорлық туралы түсінігін, құқықтық өзін-өзі тануын қалыптастыру керек екенін атап өтті. Қазақстан Республикасының жемқорлыққа қарсы саясатының міндеттері: жемқорлыққа төзбеушілікті қалыптастыру, жемқорлық үшін мүмкіндіктерді болдырмау, жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті органның қызметін жетілдіру, жемқорлыққа қарсы іс-қимылдағы азаматтық қоғамның рөлін күшейту.

5108-тобының студенті Сапарғалиев Талғат құқықтық тәрбие ұғымы, сыбайлас жемқорлықтың мәні, оның нысандары, қоғам өмірінің түрлі салаларындағы көріну ерекшеліктері, осы құбылыстың себептері мен әлеуметтік қауіпті және зиянды салдары туралы жалпы түсінік берілді, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу жөніндегі презентациямен таныстырып өтті,

Студенттер талқылауға белсенді қатысып, еркін түрде пікірталас өткізіп, сұрақтар қойды. Кездесу соңында студенттер әртүрлі

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір