«Ұлттық нейрохирургия орталығы» кітапханаға кітаптар сыйлады

Тәуелсіздік мерекесі қарсаңында «Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ-ның Басқарма Төрағасы С. Акшулаков біздің университетпен арадағы достық қарым-қатынастарға негізделген ұзақ мерзімді ынтымақтастығымызды ескере отырып, Қазақстан Республикасының игілігі үшін жаңа жетістіктерге жете беруге және медициналық жоғары оқу орындарының студенттеріне, магистранттарға, докторанттар мен ғылыми ұйымдардың қызметкерлеріне арналған басылымдарды пайдалану үшін кітапханамызға мынадай кітаптарды сыйлады:

1. Монография: «Хирургическое лечение опухолей грудного отдела позвоночника» Акшулаков С. К., Керимбаев Т. Т., Алейников В. Г.
  2. Методические рекомендации: «Патоморфологическая диагностика опухолей центральной нервной системы» Жетписбаев Б. Б., Кожахметова А. О.
  3. Методическая рекомендация: «Особенности подготовки и проведения экспериментальных нейрохирургических операций на кроликах» Доскалиев А. Ж., Мустафин Х. Ж., Мусабеков И. К.,Сатов М. К.
  4. Әдістемелік ұсыныс: «Қояндарға эксперименттік нейрохирургиялық операцияларды дайындау және жүргізу ерекшеліктері» А. Ж. Доскалиев, Х. А. Мустафин, И. К. Мусабеков, М. К. Сатов.
  5. Оқу құралы: «Нерв жүйесі».- С. А. Акшулаков, Т. А. Абайбеков, А. Б. Әубәкіров, Н. А. Рыскельдиев.
  6. Монография: «Нейрохирургические лечение болезни Паркинсона».- Акшулаков С. К. Шашкин Ч. С. Махамбетов Е. Т. Ахметжанов В. К. Комаров Ж. И.
  7. Монография: «Вестибулярные шванномы: клиника, диагностика, лечение».- Рыскельдиев Н. А. Мустафин Х. А.

Осы кітаптарды оқу залынан алып пайдалана аласыздар.

Жарияланды:
Рубрикалар: Категориясыз