«СМУ» КеАҚ қабылдау бойынша кәсіптік бағдар беру жұмысы

2022 жылдың 20 желтоқсанында Түлектерді жұмыспен қамту бөлімі және Medical Foundation «Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы» ММ-мен бірлесіп, мектептердің 10-11 сынып оқушыларымен «ZOOM» кездесуін өткізді:

1. КММ Шаған а. ЖББМ No24

2. КММ Шүлбі орта мектебі

3. КММ Ибраев атындағы орта мектебі

4. КММ Знаменский орта мектебі

5. КММ Түрксіб орта мектебі

6. КММ Чекоман орта мектебі

7. КММ Талицкая ЖББМ

8. КММ Жарқын орта мектебі

9. КММ Абрали мектебі

10. КММ Ақбұлақ мектебі

11. Бегалин атындағы КММ орта мектебі

Мұндай шараны өткізу университет үшін дәстүрлі және талапкерлер үшін қажет. Болашақ талапкерлер ЖОО түлектерін жұмысқа орналастыру, өңірлердің жергілікті бюджетінен гранттар бөлу, 2022 жылға арналған Қабылдаудың үлгілік ережесіне өзгерістер енгізу, оқу курсын өткізу ережелері туралы ресми ақпаратты көрсету арқылы әрбір білім беру бағдарламасының тартымдылығы туралы ақпарат алды. ұлттық бірыңғай тестілеу және психометриялық тестілеу түрінде арнайы емтихан тапсыру. Қорытындылай келе, оқушыларға ҰБТ-ны сәтті тапсырып, университетке түсуге тілек білдірді.

Жарияланды: