Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған іс шара

Қазақстанның Тәуелсіздігі-бұл мемлекет тарихындағы тұтас дәуір, өз жолын бастаған, әлемдік қоғамдастықтың мақұлдауына ие болған, содан кейін мойындаған жаңа егемен және тәуелсіз елдің дүниеге келуі.

“Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін” мерекелеу қарсаңында Қоғамдық денсаулық кафедрасының кураторлары М.Б. Бейсенгазина және Ш. М. Тоқешева 2022 жылғы 15 желтоқсанда “Қоғамдық денсаулық сақтау” мамандығының 201, 202 және 401 топтарының студенттерімен кураторлық сағат өткізді.

“Қоғамдық денсаулық сақтау” мамандығының 401 тобының студенттері Мадина Мейрамхан мен Жамбылова Рысты Республикамыздың тәуелсіздік жылдарындағы жетістіктері туралы бейнесюжет дайындады. Студенттер арасында елдегі маңызды және маңызды оқиғаларды білуге арналған интеллектуалды викторина өткізілді. Викторинаның мақсаты-елдің тарихы мен дамуын, тәуелсіздік құндылықтарын насихаттау, тиесілілік пен жеке жауапкершілік сезімін қамтамасыз ету, патриотизм сезімін қалыптастыру.

Викторина  үш кезеңнен тұрды, қазақстандық мемлекеттіліктің қалыптасуы, ҚР Тұңғыш Президенті, тарихи тұлғалар, мемлекеттік рәміздер, Егемен Қазақстанның тарихы туралы сұрақтар қойылды. Студенттер өз білімдерін көрсетіп, сұрақтарға белсенді жауап берді. Викторина турларының қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды. Әр топқа мерекелік іс-шараға белсенді қатысқаны үшін грамоталар табыс етілді.

Қоғамдық денсаулық кафедрасының оқытушысы Бейсенгазина М. Б., доцент Токешева Ш.М.

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір