“Самарқанд -2020” медициналық жоғары оқу орындары арасында студенттердің III халықаралық олимпиадасының жүлдегерлері

Халықаралық студенттік олимпиадалар жоғары оқу орындары студенттерінің бәсекеге қабілеттілігін жаһандық деңгейде салыстырудың бірден-бір объективті құралы болып табылады. Ең беделді олимпиадалар, әдетте, жеке өткізіледі және қатысушылардың міндетті түрде жеке қатысуын талап етеді, өз мамандығы бойынша студенттердің дайындық сапасын салыстыруға бірегей мүмкіндік береді.

Студенттеріміздің әлеуетін көрсету және қатысу мүмкіндігін “СМУ” КеАҚ әкімшілігі ұсынды. 2022 жылғы 16-17 желтоқсанда Өзбекстанның Самарқанд қаласында өткен “Самарқанд -2020” медициналық жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің III Халықаралық олимпиадасына ғылыми жетекші , доцент Н.Б. Хайдарованың жетекшілігімен 503 стоматологиялық топтың студенттері қатысты. Олимпиадаға офлайн форматта 400-ден астам қатысушы, онлайн форматта 2000 қатысушы, Франция, Малайзия, Қырғызстан, Ресей, Татарстан, Тәжікстан және т. б. 10-нан астам қатысушы елдер қатысты.

Олимпиада 3 сайыстан тұрды:

1. ЖОО командасының құттықтауы (бейнеролик);
  2. Жас ғалымдардың ғылыми жобалар байқауы;
  3. Стоматология пәндері бойынша тестілеу және ауызша сауалнама.

Конкурсқа қатысу нәтижелері бойынша 503 топ студенттері марапатталды:

– Команданың сәлемдесуі (бейнеролик) – Диплом III орын, деп таныстырды студент А. Садықова.,

– Ғылыми жобалар байқауы – Диплом III орын, баяндаманы студент А. Садықова таныстырды.,

Дипломдар алды:

-“Авиценнаның оқушысы” номинациясы-Диплом , студент А. Изгутдинова.

-“Ақыл салтанаты” номинациясы-Диплом, студент Камалканова с..

ЖОО намысын қорғаған олимпиада жүлдегерлері мен қатысушыларымызды лайықты жеңісімен құттықтаймыз!!! 503 топ студенттеріне алғыс айтамыз, сіздерге үлкен құрмет!!!