Медицина қызметкерлерінің коммуникативтік дағдыларын жетілдіру

2023 жылы 06 қаңтарда КеАҚ “СМУ” медициналық госпиталінің қызметкерлері үшін “медицина қызметкерлерінің коммуникативтік дағдыларын жетілдіру”тақырыбында семинар өткізілді. Пациенттермен күнделікті жұмыс кезінде мінез-құлықтың этикалық нормаларын сақтау өте маңызды. Сондықтан іскерлік қарым-қатынас этикасы мәселелеріне ерекше назар аударылады. Адамдар бір-бірімен қарым-қатынаста басшылыққа алатын нормалар мен ережелер қарастырылады. Еңбек ұжымындағы қарым-қатынасқа қандай мінез-құлық нормалары көмектеседі. Іскерлік этикет қағидаттарын сақтау, ұжымда жұмыс ортасын құруға ықпал етеді. Медицина қызметкерлерінің коммуникативтік құзыреттілігін жақсарту үшін пайдалы кеңестер берілді.

Семинарды Семей қаласының жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасы, КеАҚ “СМУ” өткізді. Кафедра меңгерушісі, м. ғ. д., профессор Дюсупова А. А., кафедра ассистенті, жалпы практика дәрігерлерін даярлау бойынша шебер-жаттықтырушы, коммуникативтік дағдылар бойынша жаттықтырушы, Терехова Т. И

Жарияланды:
Рубрикалар: Қоғамдық өмір